Zpět k článkům

Služba Revive Israel

© 9/11/2018 Služba Revive Israel

Já také

Ašer Intrater

family

Všichni se nějakým způsobem setkáváme s pornografií, potraty, sexuálním harašením, LGBT (lesby, gayové, bisexuálové, transsexuálové), rozvodem, cizoložstvím, pedofilií, tělesným požitkářstvím, svůdnou reklamou atd. Někdy se také cítím “zneužitý”, když se na mne valí všechen ten sexuální zmatek (“Já také”). Obrázky, které vůbec nechci vidět, se objevují a „vyskakují na mne“ ze všech stran.

Každý chce dělat, co se mu zlíbí. On či ona už ale nechtějí, aby někdo to, co sami dělají druhým, udělal jim. Lidé tvrdí: „Mám právo dělat si, co chci.“ Ale nezeptají se. „Co je správné udělat?“Jak na to?
Zdá se mi, že z toho mravního zmatku a sexuálního bludiště vede jediná cesta: muž a žena se vezmou; milují jeden druhého; zůstanou si věrni; společně vychovávají své děti; učí je, aby si počínaly právě tak. 

Zní to jaksi příliš zjednodušeně. A přece: zkusil jsem promyslet bezpočet jiných možností, ale očividně žádná z nich nefunguje. Jakákoli jiná volba přináší obrovské škody - citové, společenské, tělesné, hospodářské i mravní...

Jedna rodina
Bůh je nazýván naším „nebeským Otcem“; my jsme jeho dětmi. Ješua je nazýván naším nebeským ženichem; my jsme jeho nevěstou. My muži bychom měli být svým dětem milujícími otci a svým ženám milujícími manžely.  

Manželství a rodina fungují jedině tehdy, když jsou prosycené laskavou, šlechetnou a obětavou láskou. Boží láska dokáže uzdravit pohlavní úchylky. Víra, manželství a rodina spolu očividně vytvářejí obraz, který je zdravý a zároveň přirozený. 

Není snad zřejmé, že právě toto pomáhá, aby život šel dobře?


Naše úloha v duchovním boji

Asher

Ašer Intrater mluví o tom, jakou roli hrajeme my sami v tom, aby do duchovního boje vstoupili andělé a nebe se otevřelo.  To povede k Ješuově návratu.

Sledujte ZDE!

Titulky jsou ve francouzštině, portugalštině, španělštině a čínštině.


Zpět