Dit afdrukken | Home | Terug naar de artikelen
|
God van Drie Generaties God heeft vele namen. Zo is Zijn Naam ook bekend als "De God van Abraham, Isaäk en Jacob. Exodus 3:6 - Ik ben de God van . Abraham, de God van Isaäk, en de God van Jacob. Deze "Naam" heeft - wat haar betekenis betreft - meerdere niveaus.. * In de eerste plaats streeft God naar een persoonlijke relatie met de mens. Hij identificeert Zichzelf en wordt partner met hen die bereid zijn met Hem te wandelen. * In de tweede plaats is God ook naar Zijn Beloften verbonden aan trouw aan het volk van Israël, de zonen van Jacob. In weerwil van de Vervangingstheologie zal er geen Koninkrijk kunnen zijn zonder Gods trouw aan het Joodse volk. * In de derde plaats werkt God door middel van verschillende generaties, met name via drie generaties. Feitelijk verbindt Hij Zich, natuurlijk, aan duizenden generaties of geslachten. (Exodus 20:5-6, 34:6-7). Zijn trouw is eeuwig. Toch is er een speciale dynamiek, wanneer drie of meer generaties trouw zijn aan Zijn Verbond.
Er zijn velen, zoals zij. Ik geloof, dat deze derde en vierde generatie van Messiaanse gelovigen in Israël de kracht van Gods oude Verbond zal vrij zetten, wat de Tweede Komst van Jezus (Yeshua) en het herstel van het Koninkrijk van God zal inleiden. Iets Eigenaardigs door Michael Brown Dr. Browns nieuwe boek, Something Queer Has Happened to America(Iets Eigenaardigs is er met Amerika gebeurd) , dat details van het Homoseksuele programma geeft en een logische reactie hierop, is zojuist uitgegeven. Hier zijn een paar fragmenten:
Dr. Browns boek is veelomvattend en goed gedocumenteerd. Voor meer informatie, klik op here. Meer Posters Deze week was er weer een verspreiding van anti-messiaanse posters, die in de stad Mevasseret verspreid werden, waarop 9 foto's stonden van lokale Messiaanse Joden (vier van hen zijn van Revive Israël). Het is triest dat sommige ultraorthodoxe Joden een dergelijk lage tactiek gaan hanteren om ons te belasteren. Wij beseffen echter dat deze pogingen allereerst hun terugslag zullen hebben, en in feite ons helpen door "per ongeluk" ons geloof te publiceren. God werkt via wegen, die ons verstand teboven gaan. Smet via de media op Israël Na de aanslagen van vorige week op Israël door terroristen die vanuit de Gaza door de Sinai reisden, beschuldigden vele van de internationale media-verslagen over deze gebeurtenissen Israël van agressie (?!). De oorsprong van de aanslagen en hun uitdrukkelijke doel om onschuldige burgers te doden leek over het hoofd te worden gezien. De reactie van Israël - het vernietigen van de terroristen, hun hoofdkantoren en hun leiders - werd vervolgens afgebeeld als weer eens een voorbeeld van Israëls dwarsbomen van de vredesinspanningen. Liefde tot de Waarheid door Asher Intrater De drie voorbeelden van hierboven - homoseksuele programmering , vervolging van Messiaanse Joden, belastering via de media van Israël - zijn sleutelgebieden van leugens en laster. De waarheid wordt verdraaid; leugens worden afgeschilderd als waarheid. Goed wordt kwaad genoemd en het kwade goed (Jesaja 5). Er zal een massale aanval op de waarheid in de eindtijd plaats vinden. Jesaja 59:14 - De Waarheid struikelt op het plein. (NBG-vertaling) Daniël 8:12 - Hij wierp de waarheid ter aarde. Waarheid heeft zijn oorsprong in een Persoon, Yeshua (Jezus) Zelf (Johannes 14:6). Het kennen van deze waarheid kan een persoon geestelijk en moreel vrij maken. (Johannes 8:32). Om de waarheid te vinden, moet men een verlangen en liefde tot waarheid hebben, meer dan een najagen van egoïstisch ambities (II Thessalonicenzen 2:10). Wij als Kerk, de Ecclesia, zijn geroepen om een gemeenschap van geloof in de wereld te zijn die de waarden van de waarheid en moraliteit beschermt en verkondigt (I Timotheüs 3: 15). . Moge God ons helpen sterk te zijn en door te gaan met de waarheden van Zijn woord te verkondigen, terwijl we te allen tijde de mensen rondom ons lief zullen hebben (Efeziërs 4: 15). Yad Hashmonah Zoals we vorige week al vertelden: we kunnen ons geen betere investering in het Koninkrijk van God indenken dan de huidige ontwikkeling van de huisvesting op Yad Hashmonah, de enige Messiaans - Joodse kibboets ter wereld. Terug naar de artikelen uit 2011 |